Garážové brány

Hliníkové prístrešky ponúkajú moderný, elegantný a exkluzívny dizajn. Sú alternatívou ku dreveným, či bežne zváraným onštrukciám, avšak sneporovnateľne dlhšou životnosťou.


Hliníkové prístrešky sú konštruované ako modulárny systém, tým sa dá dosiahnuť široká škála kombinácií. Vieme tým zabezpečiť riešenie ako pre súkromné osoby tak aj pre firmy, keďže zastrešíme aj viacero automobilov súčasne. Naše konštrukcie si však našli využitie aj v inej oblasti a nielen ako bezpečné státie pre automobily. Zvyknú sa montovať aj ako štýlové prekrytie terasy rodinného domu.

Celá konštrukcia je ľahko zmontovateľná a dodávaná s kompletným spojovacím materiálom. Prístrešok z kompletne z eloxovaného hliníka. Je odolný voči korózii a má dlhú životnosť. Tento hliníkový výrobok má elegantný a moderný dizajn. Strecha je vyrobená z odolného polykarbonátu v dymovom prevedení. Zabraňuje UV žiareniu v hodnote 100 % a infračervenému žiareniu v hodnote 50 %. Samozrejmosťou je integrovaný odkvap.

Prístrešky spĺňajú celosvetové normy a normy EÚ, samozrejmosťou je certifikát o CE zhode a statický prepočet každého modelu prístrešku. V prípade, že zákazník požaduje montáž, sme mu k dispozícii a odovzdáme hotové dielo na kľúč.