ZÁBRADLIA

Hliníkové zábradlia pre balkóny a lodžie sú veľmi estetické, účelné a moderné riešenie pre obnovu starších bytových domov a samozrejme aj pre novú výstavbu. Vzhľadom na ich dlhotrvajúcu odolnosť a veľkú variabilitu sú tieto výrobky najvhodnejším systémovým riešením pre bytové domy. Dodávané a vyrábané sú „na mieru“ takže je možné ich prispôsobiť všetkým typom balkónov.

Profily sa vyrabajú v akokoľvek farebnom odtieni. Ako výplň rámov sa používajú farebné laminátové dosky v odtieňoch RAL podľa vzorkovníka, tieto dosky spĺňajú všetky požiadavky na protinárazovú a požiarnu odolnosť.
Ďalšou možnosťou je bezpečnostné sklo Connex. Toto môže byť číre, s mliečnou prípadne farebnou fóliou. Spodná časť hliníkového rámu je obstaraná drenážnymi otvormi pre odtok vzniknutého kondenzátu. Toto zabezpečí, že rám a sklo vydrží aj výkyvy teplôt.

Konštrukcia zábradlia ponúka aj prípravu na pre zasklenie balkónu alebo lodžie.

Systém hliníkového zábradlia ponúka množstvo možností jeho ukotvenia. Výber najvhodnejšieho vždy záleží od charakteru stavby, musí byť zabezpečená statika. Následne na to je výber možný podľa požiadaviek investora.

Hliníkové zábradlie je možné použiť aj pre neštandardné tvary balkónov a terás v rôznych rozmeroch a tvaroch. Hliníková konštrukcia je ľahká, takže nezaťaží Váš balkón alebo lodžiu, a teda ani celý dom. Tieto zábradlia vyžadujú minimálnu údržbu.